Sprzedaż kamieni ogrodowych i inne usługi – O nas

P.H.U. Leszczyński to firma działająca na rynku od 2007 roku. Początkowo funkcjonowaliśmy pod nazwą P.W. Le-Trans, zajmując się sprzedażą kruszyw drogowych i budowlanych oraz świadcząc usługi z zakresu wykonawstwa prac ziemnych. W 2009 roku rozszerzyliśmy zakres naszej działalności, a właściciel, Rafał Leszczyński, zmienił nazwę na P.H.U. Leszczyński. W tym okresie zaczęliśmy wykonywać transport ziemi , piasku kopalnianego i innych materiałów sypkich. Zajęliśmy się sprzedażą dekoracyjnych kamieni ogrodowych. Ponadto prowadzimy sprzedaż grysów i żwirów, a także kruszyw do ogrodzeń gabionowych.

Posiadamy własną przesypownię kruszyw, a także duży skład, w którym zgromadziliśmy kamienie z całego świata. W zakresie naszej działalności mieści się sprzedaż kruszyw ogrodowych, a także sprzedaż piasku, ziemi ogrodowej i przesiewanej oraz kory sosnowej. Możemy też Państwu zaproponować zakup kostki granitowej. Systematycznie rozwijamy i unowocześniamy nasz tabor, chcąc zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zatrudniamy kompetentną, dobrze wyszkoloną i doświadczoną załogę, co pozwala nam szybko zrealizować każdą z powierzonych prac.

Możemy pochwalić się współpracą z deweloperami oraz dużymi firmami budowlanymi i ogrodniczymi. Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem biznesowym. Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem,
Rafał Leszczyński – Właściciel